Zmena Atmosféry

28. listopadu 2015 v 14:28 | Followerka |  Ze života
Miluju křesťanský akce. A kdo ne? Od té doby, co jsem teď v létě byla pár dnů na křesťanském festivalu UNITED ve Vsetíně, se těším na každé další křesťanské akce a koncerty, protože je to jedinečná příležitost strávit s Bohem čas i nějakým jiným způsobem, než modlitbou nebo jinou každodenní činností, při které prohlubujeme náš vztah s Kristem. Je to příležitost chválit Pána za to, co v našem životě každý den dělá, děkovat mu za to, co nám dal, dává a ještě dá a strávit krásný čas v Jeho přítomnosti. Protože Bůh nám říká:

Neboť kdekoli se shromáždí dva nebo tři v mém jménu,
tam jsem já uprostřed nich.
Matouš 18:20

A když vezmeme v potaz, že na takových akcích je pár tisíc lidí, to je teprve atmosféra. Věříme, že Bůh je tam s námi, že vidí, jak ho společně chválíme, děkujeme mu a modlíme se. Když se několik tisíc duší spojí v jediném, je to nezapomenutelný zážitek.

A stejně jako byl pro mě nezapomenutelným zážitkem UNITED, je pro mě nezapomenutelným zážitkem i akce, na které jsem byla minulý týden v Brně. Byl to vlastně takový koncert, kde se ale našlo i divadlo, osobní příběhy lidí a mnoho dalších věcí. Celá akce nesla název Zmena atmosféry, kterou pořádali lidé z projektu Godzone, na jejichž stránky se můžete podívat TADY. Byl to program nejen pro věřící, ale především pro lidi, kteří o Bohu slyšeli ještě velmi málo, nebo hledají Boží přítomnost a nevědí, jak se k tomu mají postavit. Cílem organizátorů bylo, aby i nevěřící lidé, kteří slyšeli o Bohu jen letmo nebo skoro vůbec, viděli a slyšeli, co život po boku s Bohem znamená, aby slyšeli tu dobrou zprávu, za kterou my křesťané každý den děkujeme. Byl to opravdu silný zážitek.

A na střípek mojí vzpomínky se můžete podívat i tady na blogu:


Proto bych vás chtěla povzbudit, pokud někdy uslyšíte o nějaké takové akci, nebojte se a běžte se podívat, ať už máte na křesťanství jakýkoli názor, proč se o tom nepřesvědčit na vlastní oči? Třeba vás tam něco překvapí ... Protože to opravdu byla změna atmosféry.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 magthealien magthealien | Web | 3. února 2016 v 21:55 | Reagovat

Už mnohokrát jsem byla na 'Odpust' v Lutině, co jsem koukala na letošní United na fb, nejspíš se bude krýt s Lutinou, ale pro mé mladší sourozence, kterým přeji najít svou víru a netápat tak dlouho, jako tápu já, by to bylo daleko bližší.. Chystáš se znovu?

Něco na 'svatých' místech a křesťanských akcích způsobuje úžasnou atmosféru, klid, energii a ten zážitek je skvělý. Stačí mít jen otevřené srdce a mysl :)

2 followerka followerka | Web | 5. února 2016 v 18:46 | Reagovat

[1]:
Ahoj! Určitě se znovu na UNITED chystám! :) Přesně tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama